Keresés

Úti cél / szálláshely neve:

Felnőtt

Gyermek

További keresési opciók

Csatlakozz hozzánk!
Hírlevél
EUB utasbiztosítás

Career

A sok éves sikeres múltra visszatekintő Budapest belvárosi Delta T. G. utazásszervező (piacvezető utazási portáljai a Sionline.hu, Adriaonline.hu, Deltatravel.hu)

IRODAVEZETŐ

kollégát keres akár azonnali kezdéssel az alábbiak szerint:

Feladatok:
• irodavezetői feladatok teljeskörű ellátása
• az utaztatásban kimagasló eredménnyel való részvétel (foglalások, ajánlatok készítése, ügyfél- és partnerkezelés)
• üzleti célok sikeres elérésére vezetni a 3-5 fős csapatot
• a cégvezetés részére beszámolók elkészítése
• iroda üzemeltetési, beszerzési, emberi erőforrási, partnerkapcsolati, csoport vezetői feladatok ellátása

Elvárások:
• minimum 3 év kiutaztatási területen szerzett utazási irodai tapasztalat
• magabiztos, tárgyalóképes szóbeli és írásbeli német és angol nyelvtudás
• az Adria valamint nyári kiemelt úti célok átfogó ismerete, síterepek ismerete
• foglalási rendszerek, közkedvelt úti célok, piacvezető utaztatók, az utazási piac átfogó ismerete
• proaktivitás, elhivatottság, megbízhatóság, önálló problémamegoldó képesség, gyors, preciz munkavégzés, kreativitás,
• vezetői ambíciók, vezetői képesség
• ügyfélközpontú gondolkodás, tökéletes kommunikációs és interperszonális érzék
• jogosítvány

Előny:
• irodavezetői tapasztalat
• beutaztatási tapasztalat,
• további nyelvtudás
• külföldi munkatapasztalat

Amit kínálunk:
Cégünk versenyképes fizetést, azonnali munkakezdési lehetőséget, fiatalos és dinamikus munkakörnyezetet továbbá támogató vezetőséget biztosít.

Megjegyzés:
A pozíció betöltéséhez feltétlenül szükséges mind az angol, mind a német magabiztos, tárgyalóképes szóbeli és írásbeli nyelvtudás. Kérjük, csak akkor küldje el jelentkezését ha mindkét nyelvből (angol és német) magabiztos, tárgyalóképes nyelvtudással rendelkezik.

Jelentkezését fényképes, magyar és német nyelvű önéletrajzzal és rövid kisérő levéllel az irodavezeto.2014@index.hu email címre várjuk.